חברת “קריסטל גרפיקס” החלה דרכה בשנת 1999 ביקנעם-עילית כחברה לביצוע מודלים פיזיים ופרספקטיבות ידניות וביצעה מגוון רחב של פרויקטים עבור אדריכלים ויזמים בארץ ובחו”ל. החל משנת 2005 אנו מספקים ומבצעים הדמיות ממוחשבות למטרות שונות לאדריכלים, מתכנני ערים ונוף. אנו בצוות “קריסטל גרפיקס” בעלי ידע ונסיון רב בתרגום רצונות הלקוח והשמה מוחשית כפי שהיה בדמיונו. אנו משקיעים מאמץ רב בהמחשת הפרויקטים תוך שימוש בכלי בנית והדמיית תלת מימד המובילים בשוק על מנת להגיע לרמת הדיוק הגבוהה ביותר הקיימת בתחום, כשחלק מהתוצאות מוצגות כאן לפניכם.

neon_models

מודלים פיזיים הם נחלת העבר. אך אם זאת קשה שלא להתגאות במאות המודלים שנבנו בתקופתנו הראשונה כשתחום התלת מימד עוד היה בחיתוליו. אמנם אתם מוזמנים לראות ולהתרשם מספר דוגמאות נוסטליות, אך אין אנו מבצעים אותם יותר.

neon_archviz

הדמית פנים והדמית חוץ הם הכלים המדויקים, האסטתיים ויעילים ביותר להמחיש את הפרויקט על כלל חומריו, מרקמיו והסביבתו השכנה בתלת מימד. אנו עובדים עם הכלים המתקדמים ביותר שיבטיחו את התוצאה הטובה ביותר לפרויקט הבא שלכם.

neon_scheme

תוכנית מכירה היא הדרך הפשוטה, האסטית והנפוצה להציג ללקוחותיכם את את מפרט הדירה, הקומה או המגרש ולהמחיש בחדות ובברור את הפרופורציות של הפרויקט. כל זאת שתוכלו לשדר ולהציג את הפרויקט הבא שלכם על הצד הטוב ביותר ולקדם את מכירותיכם.

אנו ב “קריסטל גרפיקס” מתגאים בארכיון עשיר ומגוון בו תוכלו למצוא מעל ל 1000 פרויקטים והדמיות ממוחשבות, וכן מאות מודלים פיזיים לפרויקטים שונים. חלקם המזערי מוצג כאן באתר. צרו קשר, ואנו נספק את ההדמיה שתתאים לפרויקט שלכם!